Zatoka Balboa 2020
OD ORGANIZATORÓW
Kochani poszurani 😉,
z przykrością informujemy, iż z przyczyn od nas niezależnych Zatokę Balboa 2020 zmuszeni byliśmy odwołać. Pozostańcie z nami w kontakcie, gdyż kolejny wyjazd integracyjny planujemy na 13-16 maja 2021.

Do zatańczenia,
Ekipa SWING CRAZE

ZATOKA BALBOA to już sprawdzona marka, której gwarancję fantastycznej zabawy potwierdzą wszyscy dotychczasowi jej uczestnicy. Nie było Cię jeszcze z nami? Pakuj buty do tańca oraz wszystko, co jest Ci jeszcze potrzebne do szczęścia i szuraj na niezapomniane wydarzenie.
Czego się spodziewać? Któż z nas nie lubi niespodzianek! 😉 Ale by uchylić rąbka tajemnicy, donosimy, że czekają nas 3 pary nauczające, 3 poziomy warsztatów, ok. 20 godzin nauki (to bardzo dużo szur-szur-szuuuur), wieczorne tastery, imprezy, gry i zabawy oraz pyszne jedzonko. I mnóstwo czasu, by po prostu spędzić ze sobą czas. A o integrację balboszkowego środowiska chodzi nam przede wszystkim!

Kiedy i gdzie

22-25.10.2020 w Ośrodku Wypoczynkowym „Borowa Zatoka” koło Pszczewa

Instruktorzy

Joanna i Mateusz („Maje”) z Krakowa
Asia zaczęła tańczyć, kiedy tylko nauczyła się chodzić i przez długie lata związana była z tańcem towarzyskim. Mateusz odkrył radość płynącą z tańca dopiero w czasie studiów, ale pasja ta pochłonęła go na dobre. Obecnie, każdą wolną chwilę poświęcają na wspólne rozwijanie jej. Kiedy tylko mają okazję, wyjeżdżają na kolejne festiwale – aby szkolić się i szukać nowych tanecznych inspiracji.
Przygodę ze swingiem rozpoczęli wspólnie od Lindy Hop w 2014 roku, miłość do Balboa przyszła odrobinę później. Uwielbiają elegancję i subtelność a zarazem dynamiczność Balboa i pragną tą fascynacją zarażać teraz innych.
Na swoich zajęciach zwracają dużą uwagę na techniczne aspekty i komfort poruszania się każdego z partnerów. Oglądanie jak kursanci czerpią radość z tańca i odkrywają swoją kreatywność jest czymś co motywuje ich do uczenia.
Od kilku lat uczą regularnie w Krakowie a od niedawna – jeżdżą z Balboa po całej Polsce.

Bogna i Piotr z Warszawy
Swingowe życie Bogny rozpoczęło się w 2013 roku od założenia społeczności Swing Revolution Trójmiasto, sprowadzając tym samym Lindy Hop na północ Polski. Piotr zawsze, gdy słyszał muzykę tańczył w duchu, a czasem również ciałem. Dopiero w 2013 roku odnalazł Lindy Hopa i uznał, że to muzyka i taniec w sam raz dla niego. Połączyli swoje siły w 2015 roku i od tego czasu rozwijają się tanecznie zarówno razem, jak i osobno. Prowadzą regularne zajęcia w szkole ShimSham – warszawski swing i warsztaty w różnych miastach Polski, a czasem też za granicą. Oprócz eleganckiego Balboa i energicznego Lindy Hopa uczą też finezyjnego Solo Jazzu, a dawniej szalonego Collegiate Shaga.
Jako tancerze od początku dużo podróżują zdobywając doświadczenie na międzynarodowych parkietach. Podczas zajęć ich celem jest przejrzyste przekazanie techniki, która sprawia, że taniec socjalny jest przyjemny, niczym nieograniczony i bezpieczny. Nie stronią od żartów, które czasem bywają zabawne tylko dla jednej osoby na sali, choć zdarza się, że śmieje się cała grupa. I są wtedy bardzo szczęśliwi.

Kamilla i Waldek („Jankole”) z Poznania
Kamilla i Waldek, para zarówno na parkiecie jak i w życiu, którą połączyła fascynacja tańcami i stylem lat 30 oraz zachwyt nad muzyką Złotej Ery Swingu. On – charyzmatyczny, uroczy drań, ona – elegantka z wyższych sfer :-). Tańcząc Balboa stanowią jedno. W tych tańcach znajdują to, czego szukają w życiu: porozumienie, bliskość i harmonię, jaką przekornie daje tylko Jazz.
Od ponad 10 lat prowadzą SWING CRAZE i zarażając swoją pasją innych.

Poziomy

BEGINNERS PLUS:
Tańczysz regularnie Balboa co najmniej 3 miesięcy, dobrze znasz podstawy takie jak:
– single time basic (down-hold basic)
– double time basic (up-hold basic)
– paddles
– crab walks
– come around
– lollies.

INTERMEDIATE:
Tańczysz regularnie Balboa co najmniej 6 miesięcy, dobrze znasz podstawy z poziomu BEGINNERS PLUS oraz:
– out&in’s
– swivel breaks
– throwout/toss out
– reverse throwout/toss out.
Balboa tańczysz swobodnie w różnych tempach do 200BPM.

ADVANCED:
Tańczysz regularnie od ponad 1,5 roku i masz opanowane solidne podstawy Pure Balboa oraz Bal-Swing. Z łatwością wykonujesz różne wariacje na throwout/toss out. Bierzesz udział w festiwalach i spędzasz wiele godzin na parkiecie. Balboa tańczysz swobodnie w różnych tempach – zarówno wolniejszym, jak i tym powyżej 200BPM. Nieobce Ci są zmiany dynamiki, ani podstawy muzykalności.
Nie boisz się powrotów do podstaw, bo znasz już wiele zaawansowanych przejść.

Nie znasz jeszcze podstaw Balboa?
Jeśli chcesz wybrać się z nami na ZATOKĘ BALBOA, ale nie znasz jeszcze podstaw tego tańca, to zarejestruj się na Zatokę i wypierz poziom BEGINNERS PLUS, a następnie weź udział w przynajmniej jednym weekendzie Balboa dla początkujących w Poznaniu, Krakowie, Warszawie lub innym mieście w Polsce.

Inwestycja

KOSZT UDZIAŁU W WARSZTATACH, TASTER-ACH I POTAŃCÓWKACH:
1 próg cenowy przy rejestracji i płatności do 31.08.2020: 240zł/os.
2 próg cenowy przy rejestracji i płatności po 31.08.2020: 290zł/os.

KOSZT ZAKWATEROWANIA I WYŻYWIENIA:
Doba zakwaterowania: 50zł/os.
Pełne wyżywienie na dzień: 60zł/os.

Wyżywienie obejmuje trzy rodzaje diet:
– standardową,
– wegetariańską
– wegańską.

UWAGA:
– Jeśli jesteś na diecie innej niż standardowa, wegetariańska lub wegańska, napisz to w formularzu rejestracyjnym, zobaczymy co da się zrobić.
– Dzieci podczas weekendu bardzo mile widziane, a na dzieci do lat 12-tu zniżka w postaci 1/2 ceny. Natomiast niemowlaki pobyt mają za darmo.

Zapoznaj się z Regulaminem „ZATOKI BALBOA 2020”.

LICZA MIEJSC OGRANICZONA!

Harmonogram

Czwartek (22.10)
od około 18:00 przyjazd i rozlokowanie w pokojach
20:30 Kolacja
22:00 Zajęcia integracyjno-zapoznawcze

Piątek (23.10)
9:30 Śniadanie
10:30 Balboa beginners plus, cz. 1
12:00-Balboa intermediate, cz. 1
13:30 Balboa advanced, cz. 1
15:00 Obiad
16:00 Balboa beginners plus, cz. 2
17:30 Balboa intermediate, cz. 2
19:00 Balboa advanced, cz. 2
20:30 Kolacja
21:00 Prezentacja sponsorów
22:00 Taster Slow Bal, a potem retro potańcówka

Sobota (24.10)
9:30 Śniadanie
10:30 Balboa beginners plus, cz. 3
12:00 Balboa intermediate, cz. 3
13:30 Balboa advanced, cz. 3
15:00 Obiad
16:00 Balboa beginners plus, cz. 4
17:30 Balboa intermediate, cz. 4
19:00 Balboa advanced, cz. 4
20:30 Kolacja
21:00 Prezentacja sponsorów
22:00 Taster Collegiate Shag, a potem retro potańcówka z konkursami tanecznymi

Niedziela (25.10)
9:30 Śniadanie
10:30 Balboa beginners plus, cz. 5
12:00 Balboa intermediate, cz. 5
13:30 Balboa advanced, cz. 5
15:00 Obiad
17:00 Wyjazd

UWAGA: Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w powyższym harmonogramie.

Masz pytania?

Pisz: swingbay@swingcraze.pl lub dzwoń: +48 510 055 723

Sponsor główny